Powietrzne pompy ciepła w Zabrzu

Nasze doświadczenie

Jako firma specjalizujemy się w instalacji sprawdzonych rozwiązań ogrzewania odnawialnymi źródłami energii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu zespołowi, gwarantujemy najlepszą jakość wykonanych usług. Oferujemy kompleksowe, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania oraz montaż na terenie Zabrza i okolic. Jest to inwestycja, która zwraca się po kilku latach eksploatacji.

Korzyści powietrznej pompy ciepła

Montaż pompy ciepła powietrznej jest dużo prostszy niż w przypadku gruntowych pomp ciepła. Nie wymaga budowy dolnego źródła ciepła, nie trzeba więc wykonywać kosztownych robót ziemnych oraz nie ma ryzyka wystąpienia błędów pomiarowych. Dodatkowo powietrza mamy zawsze pod dostatkiem, a więc nie musimy martwić się o obniżenie poziomu wód gruntowych czy zamulenie przewodów dolnego źródła.

Wykorzystywana energia

Pompy ciepła powietrzne czerpią bezustannie dostępne powietrze zewnętrzne jako źródło energii a pobór ciepła odbywa się za pomocą wentylatorów, które umożliwiają zassanie powietrza z otoczenia bezpośrednio do pompy ciepła. Zgromadzona energia jest wykorzystywana do ogrzewania budynku oraz ciepłej wody użytkowej.