Aktualnie poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska

Stanowisko: Sprzedawca OZE

Miejsce wykonywania pracy: Praca stacjonarna w biurze lub domu, praca w terenie, elastyczne godziny pracy. Teren działania – województwo Śląskie.

Wymagania: Umiejętność łatwego nawiązywania pozytywnych relacji, komunikatywność i wysoka kultura osobista. Doświadczenie sprzedaży B2B. Mile widziana znajomość branży OZE. Wymagane prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków: Budowanie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami, obsługa doradczo-techniczna oraz kosztorysowanie.

​Dodatkowe informacje: Umowa o pracę, oferujemy szkolenia, wysoki system premiowy.

​Osoby zainteresowane prosimy przesyłać dokumenty aplikacyjne na adres: rekrutacja@bgsystem.pl.

Stanowisko: Instalator

Miejsce wykonywania pracy: Montaż instalacji u klientów w woj. śląskim.

Wymagania: Znajomość zagadnień technicznych, praktyka i doświadczenie usług instalatorskich lub smykałka i chęć poznania usług instalatorskich. Wymagane prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków: Montaż instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacji, gazu, itp.

Dodatkowe informacje: Umowa o pracę, oferujemy szkolenia, wysoki system premiowy.

Masz pytanie?

Skontaktuj się
z nami!