Powietrzne pompy ciepła w Siemianowicach Śląskich

Montaż pompy ciepła powietrznej jest dużo prostszy niż w przypadku gruntowych pomp ciepła. Nie wymaga budowy dolnego źródła ciepła, nie trzeba więc wykonywać kosztownych robót ziemnych oraz nie ma ryzyka wystąpienia błędów pomiarowych. Dodatkowo powietrza mamy zawsze pod dostatkiem, a więc nie musimy martwić się o obniżenie poziomu wód gruntowych czy zamulenie przewodów dolnego źródła.

Pompy ciepła powietrzne czerpią bezustannie dostępne powietrze zewnętrzne jako źródło energii a pobór ciepła odbywa się za pomocą wentylatorów, które umożliwiają zassanie powietrza z otoczenia bezpośrednio do pompy ciepła. Zgromadzona energia jest wykorzystywana do ogrzewania budynku oraz ciepłej wody użytkowej.

Jako firma specjalizujemy się w instalacji sprawdzonych rozwiązań ogrzewania odnawialnymi źródłami energii. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu zespołowi, gwarantujemy najlepszą jakość wykonanych usług. Oferujemy kompleksowe, dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązania oraz montaż na terenie w Siemianowicach Śląskich i okolicach. Jest to inwestycja, która zwraca się po kilku latach eksploatacji.