OGNIWO KOTŁY TRADYCYJNE

 

S6WC CLASSIC

Kocioł komorowy S6WC Classic to unowocześniona i udoskonalona konstrukcja kotła S6WC cieszącego się dużym zainteresowaniem i uznaniem zarówno wśród użytkowników jak i instalatorów.

Funkcjonalność użytkową kotła cechuje przede wszystkim: duża komora zasypowa, ruszt wodny w połączeniu z rusztem żeliwnym ruchomym, łatwo otwieralne i dostępne drzwiczki popielnika jak i kanałów konwekcyjnych, zapewniające prostą i wygodną obsługę kotła.

  • Paliwo: węgiel kamienny, węgiel brunatny, koks, drewno sezonowe, brykiet

  • zoptymalizowany układ, kształt i wielkość kanałów spalinowych co poprawia proces spalania i wymianę cieplną, gwarantując odpowiednią sprawność.

  • powiększony otwór drzwiczka załadunkowego, gwarantuje łatwy załadunek paliwa a w szczególności drewna kawałkowego większych gabarytów, co umożliwia wielogodzinna pracę kotła

  • powiększony otwór drzwiczka wyczystnego w połączeniu z układem kanałów spalinowych umożliwia jeszcze prostszą obsługę

  • nowa ergonomiczna obudowa kotła z wbudowanym wskaźnikiem temperatury,

  • króćce przyłączeniowe bez zmian wymiarowych – co w praktyce oznacza bezproblemową zmianę kotła S6WC na kocioł Classic

 

S7WC

Kocioł stalowy wodny centralnego ogrzewania S7WC zaliczany jest do kotłów niskotemperaturowych, co oznacza, że temperatura wody grzewczej w układzie nie może być wyższa niż 90oC. Przeznaczony jest do pracy w instalacjach wodnych centralnego ogrzewania systemu otwartego grawitacyjnych lub pompowych, posiadających zabezpieczenia zgodne z normami PN-91/B-02413 i BN-71/8864-27 dotyczących zabezpieczeń urządzeń ogrzewania wodnego systemu otwartego oraz naczyń zbiorczych otwartych.

 

  • Paliwo: węgiel kamienny, węgiel brunatny, koks, drewno sezonowe, brykiet

1/3