AIRPACK PRZYŁĄCZENIE BOCZNE

AIRPACK 170 FLAT

Rekuperator AirPack 170 flat przeznaczony jest do indywidualnej wentylacji budynków mieszkalnychi komercyjnych. Konstrukcja umożliwia montaż podwieszany.Niewielka wysokość obudowy wynosząca jedynie 276 mm oraz cicha praca, umożliwiają zabudowanie urządzenia w przestrzeni niemal każdego sufitu podwieszanego. Dzięki kompaktowej konstrukcji i niewielkim wymiarom rekuperatory AirPack 170 flat znajdują zastosowanie w wentylacji mieszkań, małych domów jednorodzinnych oraz wszędzie tam, gdzie nie przewidziano miejsca na urządzenie wentylacyjne na etapie projektu.

AIRPACK 1450 FLAT

Rekuperator AirPack 1450 flat został zaprojektowany do wentylacji dużych przestrzeni mieszkalnych oraz małych obiektów komercyjnych.Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli dużych domów dbających o komfort i poszukujących sposobu na obniżenie kosztów użytkowania budynku. Dzięki dużej wydajności urządzenie zapewnia dostawę odpowiedniej ilości świeżego powietrza zarówno podczas codziennego użytkowania jak i w czasie, kiedy w budynku przebywa większa ilość osób. Kompaktowa konstrukcja ułatwia montaż urządzenia w przestrzeni budynku.

AIRPACK 1850 FLAT

Rekuperator AirPack 1850 flat został zaprojektowany do wentylacji dużych przestrzeni mieszkalnych oraz małych obiektów komercyjnych. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli dużych domów dbających o komfort i poszukujących sposobu na obniżenie kosztów użytkowania budynku. Dzięki dużej wydajności urządzenie zapewnia dostawę odpowiedniej ilości świeżego powietrza zarówno podczas codziennego użytkowania jak i w czasie, kiedy w budynku przebywa większa ilość osób. Kompaktowa konstrukcja ułatwia montaż urządzenia w przestrzeni budynku.

AIRPACK 300h

Rekuperatory AirPack 300h

to centrala wentylacyjna idealna do małej i średniej wielkości domów jednorodzinnych oraz większych mieszkań. Kompaktowa konstrukcja oraz cicha praca umożliwia montaż urządzenia zarówno w pomieszczeniach jak i w przestrzeniach użytkowych budynku.

AIRPACK 400h

Rekuperator AirPack 400h opracowano z myślą o wentylacji średniej wielkości domów jednorodzinnych. Duża wydajność zapewnia świeże powietrze oraz komfort zarówno podczas normalnego użytkowania jak i w czasie spotkań rodzinnych i towarzyskich, kiedy w pomieszczeniach przebywa czasowo większa ilość osób

AIRPACK 500h

Rekuperator AirPack 500h opracowano z myślą o wentylacji średniej wielkości domów jednorodzinnych. Duża wydajność zapewnia świeże powietrze oraz komfort zarówno podczas normalnego użytkowania jak i w czasie spotkań rodzinnych i towarzyskich, kiedy w pomieszczeniach przebywa czasowo większa ilość osób.

AIRPACK 650h

Rekuperator AirPack 650h

doskonale nadaje się do wentylacji dużych domów jednorodzinnych. Dzięki dużej wydajności i kompaktowej konstrukcji AirPack650v znajduje również zastosowanie w wentylacji przedszkoli, sklepów, biur i innych małych obiektów komercyjnych. Urządzenie montowane jest w pozycji stojącej, zawieszanej na ścianie z użyciem konsoli lub podwieszane pod stropem.

AIRPACK 850h

Rekuperator AirPack 850h

został zaprojektowany do wentylacji dużych przestrzeni mieszkalnych oraz małych obiektów komercyjnych. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli dużych domów dbających o komfort i poszukujących sposobu na obniżenie kosztów użytkowania budynku. Dzięki dużej wydajności urządzenie zapewnia dostawę odpowiedniej ilości świeżego powietrza zarówno podczas codziennego użytkowania jak i w czasie, kiedy w budynku przebywa większa ilość osób. Kompaktowa konstrukcja ułatwia montaż urządzenia w przestrzeni budynku

1/3