Aktualne oferty pracy w BG System

Projektant / asystent projektanta

Obowiązki projektanta:

  • wykonywanie projektów technicznych instalacji oferowanych przez naszą firmę;
  • rozmowy z inwestorem;
  • przygotowywanie kosztorysów (mile widziane).

Wymagane:

  • znajomość środowiska CAD — warunek konieczny;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • chęć rozwoju i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B;
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie): kierunek inżynieria środowiska lub pokrewne.

Oferujemy:

  • stabilną umowę o pracę, ale jeżeli wolisz inną formę zatrudnienia, nie będziemy robić problemów;
  • elastyczny czas pracy — jeżeli nie jesteś w stanie pracować pełnego etatu, możemy się dogadać w jakich godzinach będziesz pracować;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • wdrożenie w branżę;
  • niezbędne szkolenia — zanim zaczniesz pracę na pełnych obrotach, przeprowadzimy Cię przez cały proces i damy dostęp do wszystkich informacji, których będziesz potrzebował jako projektant u nas;
  • partnerskie relacje — chcemy, żebyś czuł się u nas swobodnie;
  • możliwość rozwoju osobistego.

Jesteśmy otwarci na rekrutację osób bez doświadczenia, ale gotowych na podjęcie wyzwania i przyuczenia do zawodu.

Instalator / pomocnik instalatora

Obowiązki instalatora:

  • montaż instalacji oferowanych przez naszą firmę.

Wymagane:

  • znajomość zagadnień technicznych;
  • praktyka i doświadczenie w usługach instalatorskich;
  • chęć poznania usług instalatorskich.

Oferujemy:

  • praca na terenie śląska;
  • niezbędne szkolenia — zanim zaczniesz pracę na pełnych obrotach, przeprowadzimy Cię przez cały proces i damy dostęp do wszystkich informacji, jakich będziesz potrzebował;
  • wysoki system premiowy;

Masz jakiś problem z formularzem? Możesz wysłać do nas swoje CV również na adres: rekrutacja@bgsystem.pl. W tytule zamieść nazwę stanowiska, na jaką aplikujesz.

Masz pytanie?

Skontaktuj się
z nami!