Oferty pracy

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Stanowisko: Instalator

Miejsce wykonywania pracy: Montaż instalacji u klientów w woj. śląskim.

Wymagania: znajomość zagadnień technicznych, praktyka i doświadczenie usług instalatorskich lub smykałka i chęć poznania usług instalatorskich.
Wymagane prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków: Montaż instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacji, gazu, itp.

Dodatkowe informacje: umowa o pracę, oferujemy szkolenia, wysoki system premiowy.

Stanowisko: Sprzedawca OZE

Miejsce wykonywania pracy: Siedziba Firmy Zabrze, wyjazdy do klientów w woj. śląskim.

Wymagania: wysoka kultura osobista, samodzielność, zaangażowanie, mile widziani kandydaci ze znajomością funkcjonowania pomp ciepła, produkcji prądu z paneli fotowoltaicznych. Prawo jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków: sprzedaż i pomoc w doborze odpowiednich źródeł do produkcji energii odnawialnej klientom indywidualnym i pod inwestycje.

Dodatkowe informacje: oferujemy szkolenia z zakresu doboru OZE.